EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 31, tento týždeň 99, tento mesiac 454, tento rok 454
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Malacky

vypratávanie a vypratávacie práce

Zháňate profesionálne a lacné vypratavanie v hlavnom meste Malacky a hľadáte skutočných odborníkov, ktorí vám tieto vypratávacie práce v Malackách poskytnú? Nielen v Malackách, ale aj v celom širokom okolí spoľahlivo a kvalitne vypratáme pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vaše domy, vypratáme vaše byty, vypratáme chaty aj chalupy, vypratáme pivnice, vypratáme garáže, vypratáme pôjdy. Vypratáme všetky bytové i nebytové priestory, ale vypratáme aj pozemky a záhrady. Neobmedzene, 7 dní v týždni vám zaistíme vypratanie domácností, vypratanie skladov, vypratanie reštaurácií alebo napríklad vypratanie hotelov a ubytovní.

Celé zoskupenia skúsených a zaškolených profesionálov zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE sa vždy ochotne postarajú o vypratanie úradov, vypratanie školy či škôlky, divadla, múzea alebo napríklad športového areálu. Sieť EXTRA VYPRATÁVANIE ponúka po celých Malackách len tie najkvalitnejšie vypratávacie služby za veľmi priaznivých cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávania, ktorý je vždy on-line zverejnený.

V celej oblasti Malaciek vám zabezpečíme a poskytneme kompletné vypratávacie práce a likvidáciu na základe vašich objednávok, ktoré môžete zadávať v objednávkovom formulári alebo na centrálnej bezplatnej linke 0800 80 10 80. Naše asistentky i odborní technici sú kedykoľvek pripravení poskytnúť vám všetky informácie a samozrejme i vypratávacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Malackách, ale aj v celom okrese Malacky! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Malackách, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Malacky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Malackách záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
počet franchisových licencií: 1

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

PartnerPEMAX services, s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Gercenova 9, 851 01 Bratislava

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Malackách od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Malackách. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Malackách. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Malackách boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Malackách bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Malackách, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Malackách. Skutočne úplná spokojnosť. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Malackách, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Malackách, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Malackách. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook