EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 10, tento týždeň 10, tento mesiac 453, tento rok 3 240
Objednať

Vypratávanie Malacky

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Malacky a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Malackách poskytne? Nielen v Malackách, ale aj v celom širokom okolia spoľahlivo a kvalitne vypratáme pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vaše domy, vypratáme vaše byty, vypratáme chaty aj chalupy, vypratáme pivnice, vypratáme garáže, vypratáme pôdy. Vypratáme všetku bytové a nebytové priestory, ale vypratáme aj pozemky a záhrady. Neobmedzene, 7 dní v týždni vám zaistíme vypratávanie domácností, vypratávanie skladov, vypratávanie reštaurácií alebo napríklad vypratávanie hotelov a ubytovní.

Celé zoskupenia skúsených a preškolených profesionálov zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE sa vždy ochotne postará o vypratávanie úradov, vypratávanie školy či škôlky, divadlá, múzeá alebo napríklad športového areálu. Sieť EXTRA VYPRATÁVANIE ponúka po celej Malackách len tie najkvalitnejšie vypratávacie služby za veľmi priaznivých cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávanie, ktorý je vždy on-line zverejnený.

V celej časti Malecek vám zabezpečíme a poskytneme kompletné vypratávacie práce a likvidácia na základe vašich objednávok, ktoré môžete zadávať v objednávkovom formulári alebo na centrálnej bezplatnej linke 0800 80 10 80. Naše asistentky i odborní technici sú kedykoľvek pripravení poskytnúť vám všetky informácie a samozrejme i vypratávacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Malackách, ale aj v celom okrese Malacky! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Malackách, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Malacky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Malackách záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Malackách od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Malackách. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Malackách. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Malackách boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Malackách bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Malackách, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Malackách. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Malackách, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Malackách, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Malackách.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.