EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Rimavská Sobota

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Rimavská Sobota a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Rimavskej Sobote poskytne? Franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY, čoby predné firma v odbore sťahovanie a vypratávanie zabezpečuje kompletný vypratávacie servis nielen v Rimavskej Sobote, ale kompletne v celom širokom okolia. Na prvé miesto u nás radíme profesionalitu a spokojnosť zákazníka. v Rimavskej Sobote dnes a denne vypratáme bytové aj nebytové jednotky, vypratáme domčeky aj domy, vypratáme byty, vypratáme pozostalosti, vypratáme chaty aj chalupy. Vypratáme ale aj firmy, vypratáme kancelárie, vypratáme a likvidujeme stavebné materiály. Vypratáme pôdy, vypratáme pivnice, vypratáme garáže, sklady, kultúrne domy, fitnes centrá, školy i škôlky. Zabezpečíme vám a poskytneme aj spoľahlivé vypratávanie ubytovní či hotelov, vypratávanie reštaurácií a barov, ale aj vypratávanie predajní.

Sme vám k dispozícii so svojimi vypratávaciemi službami 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky. Svoje požiadavky po vypratávaciech službách si u nás môžete objednať prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej linky 0800 80 10 80. Vždy a pre všetkých pracujeme a vypratáme za rovnakých cenových podmienok na základe nášho neustále on-line zverejneného cenníka vypratávanie.

Všetci naši pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE sú veľmi skúsení a spoľahliví odborníci v odbore vypratávaciech prác. Vypratáme a ekologicky zlikvidujeme nielen bežný nábytok, nábytkové zostavy, sklo, porcelán, kuchynské spotrebiče, elektrozariadení, kvety, záhradný nábytok, poničené obrazy, nepotrebné osobné veci, stavebný materiál, ale aj neštandardné a nadmerné predmety, ako sú kuchynské linky, stroje a zariadenia. Nielen v Rimavskej Sobote, ale v celom okolia vám veľmi radi poskytneme naše vypratávacie služby a presvedčíme vás o našich prvotriednych kvalitách a schopnostiach.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Rimavskej Sobote, ale aj v celom okrese Rimavská Sobota! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Rimavskej Sobote, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Rimavská Sobota cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Rimavskej Sobote záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Rimavskej Sobote. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Rimavskej Sobote boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Rimavskej Sobote bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Rimavskej Sobote, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Rimavskej Sobote, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Rimavskej Sobote, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Rimavskej Sobote.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Rimavskej Sobote. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Rimavskej Sobote. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Rimavskej Sobote od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook