Objednať

Stěhování Rimavská Sobota, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Rimavská Sobota a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Rimavskej Sobote poskytne? Franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY ako popredná firma v odbore sťahovania a vypratávania zabezpečuje kompletný vypratávací servis nielen v Rimavskej Sobote, ale kompletne v celom širokom okolí. Na prvé miesto u nás radíme profesionalitu a spokojnosť zákazníka. v Rimavskej Sobote dnes a denne vypratávame bytové aj nebytové jednotky, vypratáme vily aj domy, vypratáme byty, vypratáme pozostalosti, vypratáme chaty aj chalupy. Vypratáme ale aj firmy, vypratáme kancelárie, vypratáme a likvidujeme stavebné materiály. Vypratáme pôjdy, vypratáme pivnice, vypratáme garáže, sklady, kultúrne domy, fitness centrá, školy i škôlky. Zabezpečíme vám a poskytneme aj spoľahlivé vypratanie ubytovní či hotelov, vypratanie reštaurácií a barov, ale aj vypratanie predajní.

Sme vám k dispozícii s našimi vypratávacími službami 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky. Svoje požiadavky na vypratávacie služby si u nás môžete objednať prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej linky 0800 80 10 80. Vždy a pre všetkých pracujeme a vypratávame za rovnakých cenových podmienok na základe nášho neustále on-line zverejneného cenníka vypratávania.

Všetci naši pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE sú veľmi skúsení a spoľahliví odborníci v odbore vypratávacích prác. Vypratáme a ekologicky zlikvidujeme nielen bežný nábytok, nábytkové zostavy, sklo, porcelán, kuchynské spotrebiče, elektrozariadenia, kvety, záhradný nábytok, poničené obrazy, nepotrebné osobné veci, stavebný materiál, ale aj neštandardné a nadmerné predmety, ako sú kuchynské linky, stroje a zariadenia. Nielen v Rimavskej Sobote, ale v celom okolí vám veľmi radi poskytneme naše vypratávacie služby a presvedčíme vás o našich prvotriednych kvalitách a schopnostiach.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Rimavskej Sobote, ale aj v celom okrese Rimavská Sobota! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Rimavskej Sobote, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Rimavská Sobota cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Rimavská Sobota vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Rimavskej Sobote. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Rimavskej Sobote boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Rimavskej Sobote bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Rimavskej Sobote, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Rimavskej Sobote, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Rimavskej Sobote, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Rimavskej Sobote. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Rimavskej Sobote. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Rimavskej Sobote. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Rimavskej Sobote od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook