Objednať

Stěhování Kežmarok, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Kežmarok a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Kežmarku poskytne? v Kežmarku a jeho širokom okolí vám zabezpečíme a poskytneme dokonalé vypratávacie služby pod záštitou preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Akékoľvek vypratávacie práce poskytujeme nepretržite, 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky. Či už chcete vypratávať domácnosti alebo akékoľvek bytové a nebytové priestory, vždy vám zaistíme celý proces vypratávania od A do Z.

Kedykoľvek vám v Kežmarku na základe vašej objednávky zaistíme vypratanie pozostalostí, vypratanie bytov, vypratanie pivníc, vypratanie garáží, vypratanie chát aj chalúp. Vypratáme tiež kancelárie, vypratáme sklady, haly, ale aj poľnohospodárske usadlosti. Vypratáme hotely i ubytovne, vypratáme aj reštauračné zariadenia. Všetok nepotrebný materiál a veci vypratáme, odvezieme a zlikvidujeme. Vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov, ako sú papier, drevo, sklo, látka, plasty alebo napríklad pneumatiky.

v Kežmarku vám vypratáme aj starý či nepotrebný stavebný materiál. Zaistíme skúsených a zaškolených pracovníkov siete EXTRA VYPRATÁVANIE, zaistíme potrebné obalové materiály a vrecia, zaistíme pristavenie kontajnera na odpad. Veľmi radi vám poskytneme všetky naše vypratávacie práce na základe vašich objednávok, ktoré môžete ľubovoľne zadávať v on-line objednávkovom formulári alebo prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Kežmarku, ale aj v celom okrese Kežmarok! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Kežmarku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Kežmarok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Kežmarok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Kežmarku od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Kežmarku. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Kežmarku. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Kežmarku boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Kežmarku bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Kežmarku, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Kežmarku, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Kežmarku, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Kežmarku. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Kežmarku. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook