EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Zlaté Moravce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Zlaté Moravce a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Zlatých Moravciach poskytne? Vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie chalúp aj chat, vypratávanie pivníc, pôd, garáží, kancelárií, archívov, rezidencií aj celých firiem vám v Zlatých Moravciach a celom okolia zaistí a poskytne značková franchisová sieť EXTRA SLUŽBY. Nielen v Zlatých Moravciach, ale v celom kraji vám neobmedzene poskytneme tie najkvalitnejšie vypratávacie práce. Nepretržite, 24 hodín denne, vrátane víkendov a sviatkov vypratáme domácnosti i pozemky.

Akékoľvek vypratávanie alebo napríklad likvidácia pozostalostí vám zabezpečíme aj na kľúč. Zadajte nám len svoju požiadavku a o nič iné sa už nemusíte starať. O všetko sa postaráme za vás. Vypratáme bežný nábytok, ale aj neštandardné predmety, stavebný materiál, elektroniku, domáce spotrebiče, porcelán, sklo i nepotrebné pneumatiky. Samozrejmosťou je zabezpečenie ekologickej likvidácie.

Komplexný vypratávacie servis zabezpečujeme pre súkromné osoby aj obchodné spoločnosti. Špecialisti zo spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE sú tu denne pre vás. Kedykoľvek zavolajte alebo si objednajte vypratávanie v našom objednávkovom formulári. Naši technici vás už sami skontaktujú a dohovorí s vami celý proces vypratávanie. Pri akomkoľvek druhu vypratávacie práce sa o vás v Zlatých Moravciach dobre postaráme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Zlatých Moravciach, ale aj v celom okrese Zlaté Moravce! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Zlatých Moravciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Zlaté Moravce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Zlatých Moravciach záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Zlatých Moravciach. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Zlatých Moravciach boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Zlatých Moravciach. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Celý proces vypratávanie v Zlatých Moravciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Zlatých Moravciach, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Zlatých Moravciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Zlatých Moravciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Zlatých Moravciach.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Zlatých Moravciach. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Zlatých Moravciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook