EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 3, tento týždeň 83, tento mesiac 526, tento rok 3 313
Objednať

Vypratávanie Piešťany

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Piešťany a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Piešťanoch poskytne? Už niekoľko rokov vám poskytujeme profesionálne a kvalitné vypratávacie služby v Piešťanoch a ich širokom okolia. 24 hodín denne vám zabezpečíme kompletnú vypratávanie domov, vypratávanie pozostalostí, vypratávanie bytov, vypratávanie chat, chalúp, pivníc i pôd. Vypratáme vám garáž, Vypratáme vám stodolu aj poľnohospodársku usadlosť. Prídeme, vypratáme, naložíme a všetko nepotrebné odvezieme do zberných dvorov. Zabezpečíme vám vypratávanie skladu, vypratávanie kancelárie alebo napríklad vypratávanie ubytovne alebo vypratávanie predajne.

EXTRA SLUŽBY v Piešťanoch ponúka širokú škálu vypratávaciech služieb. Vypratáme a ekologicky zlikvidujeme všetky druhy materiálov, ktorých sa potrebujete zbaviť. Vypratáme vám nielen bežný neporiadok, ale poradíme si aj s nadrozmernými predmety. Demontáže a prípadné demolácie sú štandardom nami poskytovaných vypratávaciech služieb. Pred každým začatím vypratávanie si môžete vyžiadať odborného technika, ktorý vám na základe prehliadky urobí predbežnú cenovú ponuku a určí potrebný počet preškolených zamestnancov a vozidiel.

Ak bude treba, zaistíme pre daný druh vypratávanie aj dopravu a pristavenie kontajnera či kontajnerov. Vždy urobíme maximum, aby ste boli s našimi službami nadmieru spokojní. EXTRA VYPRATÁVANIE vám v Piešťanoch zaistí bezproblémový priebeh akéhokoľvek tipu vypratávacie práce.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Piešťanoch, ale aj v celom okrese Piešťany! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Piešťanoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Piešťany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Piešťanoch záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Piešťanoch od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Piešťanoch. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Piešťanoch. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Piešťanoch boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Piešťanoch bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Piešťanoch, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Piešťanoch, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Piešťanoch, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Piešťanoch.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Piešťanoch. Skutočne úplná spokojnosť.