EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 31, tento týždeň 99, tento mesiac 454, tento rok 454
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Piešťany

vypratávanie a vypratávacie práce

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Piešťany a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Piešťanoch poskytne? Už niekoľko rokov vám poskytujeme profesionálne a kvalitné vypratávacie služby v Piešťanoch a ich širokom okolí. 24 hodín denne vám zabezpečíme kompletné vypratanie domov, vypratanie pozostalostí, vypratanie bytov, vypratanie chát, chalúp, pivníc i pôjdov. Vypratáme vám garáž, vypratáme vám stodolu aj poľnohospodársku usadlosť. Prídeme, vypratáme, naložíme a všetko nepotrebné odvezieme do zberných dvorov. Zabezpečíme vám vypratanie skladu, vypratanie kancelárie alebo napríklad vypratanie ubytovne alebo vypratanie predajne.

EXTRA SLUŽBY v Piešťanoch ponúkame širokú škálu vypratávacích služieb. Vypratáme a ekologicky zlikvidujeme všetky druhy materiálov, ktorých sa potrebujete zbaviť. Vypratáme vám nielen bežné nepotrebné veci, ale poradíme si aj s nadrozmernými predmetmi. Demontáže a prípadné demolácie sú štandardom nami poskytovaných vypratávacích služieb. Pred každým začatím vypratávania si môžete vyžiadať odborného technika, ktorý vám na základe prehliadky urobí predbežnú cenovú ponuku a určí potrebný počet zaškolených zamestnancov a vozidiel.

Ak bude treba, zaistíme pre daný druh vypratávania aj dopravu a pristavenie kontajnera či kontajnerov. Vždy urobíme maximum, aby ste boli s našimi službami nadmieru spokojní. EXTRA VYPRATÁVANIE vám v Piešťanoch zaistí bezproblémový priebeh akéhokoľvek typu vypratávacích prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Piešťanoch, ale aj v celom okrese Piešťany! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Piešťanoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Piešťany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Piešťanoch záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Piešťanoch od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Piešťanoch. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Piešťanoch. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Piešťanoch boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Piešťanoch bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Piešťanoch, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Piešťanoch, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Piešťanoch, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Piešťanoch. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Piešťanoch. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook