EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 8, tento týždeň 131, tento mesiac 313, tento rok 4 765
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Banská Štiavnica

vypratávanie a vypratávacie práce

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Banská Štiavnica a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Banskej Štiavnici poskytne? Nielen v Banskej Štiavnici a jej širokom okolí už niekoľko rokov kvalitne a profesionálne vypratávame domácnosti, vypratávame firmy, vypratávame kancelárie, vypratávame sklady i prevádzkárne. Vypratávame pozostalosti, vypratávame domy, vypratávame byty, garáže i pivnice. Kedykoľvek vám tiež zaistíme vypratanie obchodov či predajní, vypratanie hotelov a ubytovní alebo vypratanie reštaurácií či barov. Sme špecialisti na vypratávanie poľnohospodárskych usadlostí, ale aj na vypratávanie chát a chalúp. Akékoľvek vypratávacie práce vám v Banskej Štiavnici zaistia a poskytnú skúsení a spoľahliví pracovníci franchisovej siete EXTRA SLUŽBY.

Všetky naše vypratávacie práce vám zabezpečíme a poskytneme časovo neobmedzene, 24 hodín denne, bez ohľadu na sviatky či víkendy. Svoje dopyty po vypratávacích alebo sťahovacích službách môžete kedykoľvek zadávať z pohodlia svojho domova prostredníctvom on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. Pre všetkých poskytujeme vypratávacie práce za jednotné a prehľadné ceny, na základe nášho cenníka vypratávania.

Pred vypratávaním ľubovoľne veľkých bytových či nebytových priestorov si môžete vyžiadať návštevu odborného technika, ktorý po prehliadke všetko potrebné zariadi a zorganizuje za vás. Stanovuje potrebný počet pracovníkov, zaistí obalové materiály a prípadne zaistí pristavenie kontajnerov určených na odpad. Akékoľvek vypratané predmety vynosíme, naložíme, odvezieme a samozrejme zlikvidujeme. franchisová sieť profesionálov EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás v Banskej Štiavnici tá správna voľba.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Banskej Štiavnici, ale aj v celom okrese Banská Štiavnica! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Banskej Štiavnici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Banská Štiavnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Banskej Štiavnici záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Banskej Štiavnici. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Banskej Štiavnici boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Banskej Štiavnici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Banskej Štiavnici, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Banskej Štiavnici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Banskej Štiavnici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Banskej Štiavnici. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Banskej Štiavnici. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Banskej Štiavnici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Banskej Štiavnici. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook