EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 1, tento týždeň 123, tento mesiac 455, tento rok 4 338
Objednať

Vypratávanie Bardejov

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Bardejov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Bardejove poskytne? Franchisová sieť EXTRA SLUŽBY vám v Bardejove, ale aj v celom Prešovskom kraji poskytne a zabezpečí dokonalé vypratávacie práce pri vypratávanie bytov, vypratávanie pozostalostí, vypratávanie domácností, ale aj pri akomkoľvek druhu vypratávanie bytových aj nebytových priestorov. Vypratáme nielen nábytok, ale vypratáme všetky druhy materiálov, ako sú plasty, sklo, látky, papiere, keramika, pneumatiky alebo napríklad stavebné materiály a sute.

Na vyžiadanie vám zašleme na osobnú prehliadku nášho odborného technika, aby stanovil rozsah vypratávacie práce a zaistil správny počet pracovníkov, pracovné nástroje, vhodné automobily a dostatočný počet obalových materiálov a vriec. V prípade potreby sa samozrejme postará aj o pristavenie kontajnera či kontajnerov na odpad, pre daný druh vypratávanie. Akékoľvek vypratávacie služby poskytujeme nepretržite, 7 dní v týždni.

Všetci členovia siete EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorí vám budú zabezpečovať vypratávanie vašej nehnuteľnosti sú veľmi skúsení a preškolení pracovníci. Prioritou nami poskytovaných vypratávaciech služieb je spokojnosť našich klientov. Pre všetky vypratáme a sťahujeme za jasne a prehľadne daných cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávanie. Nemáme žiadne skryté príplatky. Vždy urobíme maximum pre to, aby ste sa v Bardejove stali aj vy našimi ďalšími, spokojnými zákazníkmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Bardejove, ale aj v celom okrese Bardejov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Bardejove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Bardejov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Bardejove záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Bardejove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Bardejove. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Bardejove. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Bardejove boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Bardejove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Bardejove, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Bardejove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Bardejove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Bardejove. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Bardejove. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook