Objednať

Stěhování Bardejov, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Bardejov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Bardejove poskytne? Franchisová sieť EXTRA SLUŽBY vám v Bardejove, ale aj v celom Prešovskom kraji poskytne a zabezpečí dokonalé vypratávacie práce pri vypratávaní bytov, vypratávaní pozostalostí, vypratávaní domácností, ale aj pri akomkoľvek druhu vypratávania bytových aj nebytových priestorov. Vypratáme nielen nábytok, ale vypratáme všetky druhy materiálov, ako sú plasty, sklo, látky, papiere, keramika, pneumatiky alebo napríklad stavebné materiály a sutina.

Na vyžiadanie vám zašleme na osobnú prehliadku nášho odborného technika, aby stanovil rozsah vypratávacích prác a zaistil potrebný počet pracovníkov, pracovné nástroje, vhodné automobily a dostatočný počet obalových materiálov a vriec. V prípade potreby sa samozrejme postará aj o pristavenie kontajnera či kontajnerov na odpad, podľa daného druhu vypratávania. Akékoľvek vypratávacie služby poskytujeme nepretržite, 7 dní v týždni.

Všetci členovia siete EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorí vám budú zabezpečovať vypratávanie vašej nehnuteľnosti sú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci. Prioritou nami poskytovaných vypratávacích služieb je spokojnosť našich klientov. Vypratávame a sťahujeme za jasne a prehľadne daných cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávania. Nemáme žiadne skryté príplatky. Vždy urobíme maximum pre to, aby ste sa v Bardejove stali aj vy našimi ďalšími spokojnými zákazníkmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Bardejove, ale aj v celom okrese Bardejov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Bardejove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Bardejov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Bardejov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Bardejove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Bardejove. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Bardejove. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Bardejove boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Bardejove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Bardejove, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Bardejove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Bardejove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Bardejove. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Bardejove. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook