Objednať

Stěhování Prešov, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Prešov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Prešove poskytne? v Prešove a jeho širokom okolí poskytujeme kompletné a profesionálne vypratávacie služby pod záštitou značkovej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Nielen v Prešove, ale v celom Prešovskom kraji dnes a denne zabezpečujeme kvalitné vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie chát aj chalúp. Nepretržite 24 hodín denne poskytujeme vypratávanie pozostalostí, vypratávanie firemných priestorov, vypratávanie skladov, vypratávanie pivníc, pôjdov a podkroví.

Z akýchkoľvek bytových aj nebytových priestorov vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov, ako napríklad drevo, sutina, stavebný materiál, sklo, látky, papiere, plasty, ale aj pneumatiky. Vypratávacie práce poskytujú vždy skúsení a spoľahliví pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Svoje požiadavky na vypratávanie nehnuteľností môžete zadávať kedykoľvek on-line na našich webových stránkach v objednávkovom formulári alebo zavolaním na centrálnu bezplatnú linku 0800 80 10 80. Všetci naši pracovníci sa vám budú nielen v Prešove plne venovať, ale budú sa maximálne snažiť, aby boli vaše požiadavky na vypratávacie práce stopercentne splnené.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Prešove, ale aj v celom okrese Prešov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Prešove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Prešov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Prešov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Prešove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Prešove. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Prešove. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Prešove boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Prešove. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Prešove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Prešove, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Prešove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Prešove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Prešove. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook