EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 8, tento týždeň 131, tento mesiac 313, tento rok 4 765
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Prešov

vypratávanie a vypratávacie práce

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Prešov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Prešove poskytne? v Prešove a jeho širokom okolí poskytujeme kompletné a profesionálne vypratávacie služby pod záštitou značkovej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Nielen v Prešove, ale v celom Prešovskom kraji dnes a denne zabezpečujeme kvalitné vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie chát aj chalúp. Nepretržite 24 hodín denne poskytujeme vypratávanie pozostalostí, vypratávanie firemných priestorov, vypratávanie skladov, vypratávanie pivníc, pôjdov a podkroví.

Z akýchkoľvek bytových aj nebytových priestorov vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov, ako napríklad drevo, sutina, stavebný materiál, sklo, látky, papiere, plasty, ale aj pneumatiky. Vypratávacie práce poskytujú vždy skúsení a spoľahliví pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Svoje požiadavky na vypratávanie nehnuteľností môžete zadávať kedykoľvek on-line na našich webových stránkach v objednávkovom formulári alebo zavolaním na centrálnu bezplatnú linku 0800 80 10 80. Všetci naši pracovníci sa vám budú nielen v Prešove plne venovať, ale budú sa maximálne snažiť, aby boli vaše požiadavky na vypratávacie práce stopercentne splnené.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Prešove, ale aj v celom okrese Prešov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Prešove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Prešov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Prešove záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Prešove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Prešove. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Prešove. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Prešove boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Prešove. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Prešove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Prešove, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Prešove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Prešove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Prešove. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook