Objednať

Stěhování Svidník, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Svidník a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Svidníku poskytne? Pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám vo Svidníku a celom okolí zabezpečíme rýchly a kvalitný vypratávací servis. Od pondelka do nedele sťahujeme a vypratáme domácnosti, vypratáme byty, vypratáme aj firmy. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme vo Svidníku vypratanie pozostalostí, vypratanie rekreačného objektu, vypratanie garáže, vypratanie pivnice alebo vypratanie ľubovoľne veľkého skladu.

V objednávkovom formulári stačí, keď vyplníte kedy, kde a čo chcete vypratať a naši technici vás už sami skontaktujú a dohovoria s vami celý proces vypratania pozemku, vypratania domu, vypratania kancelárie alebo akékoľvek vypratanie nábytku či iných materiálov. Zabezpečíme vám aj vypratanie zničených obrazov, porcelánu, menších zariadení, kníh, dreveného i kovového nábytku, sedacích súprav, elektroniky, kuchynských spotrebičov, riadu, záhradného nábytku alebo stavebného materiálu a sutín.

Celé zoskupenie profesionálov zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE má iba zaškolených a skúsených pracovníkov pripravených kedykoľvek splniť vaše priania a požiadavky. V celom prešovskom okrese je to práve spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorá vám zaistí a poskytne tie najkvalitnejšie vypratávacie práce.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Svidníku, ale aj v celom okrese Svidník! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Svidníku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Svidník cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Svidník vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Svidníku od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Svidníku. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie vo Svidníku. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby vo Svidníku boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania vo Svidníku bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Svidníku, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Svidníku. Skutočne úplná spokojnosť. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Svidníku, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Svidníku, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie vo Svidníku. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook