EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Svidník

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Svidník a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Svidníku poskytne? Pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám vo Svidníku a celom okolia zabezpečíme rýchly a kvalitný vypratávacie servis. Od pondelka do nedele sťahujeme a vypratáme domácnosti, vypratáme byty, vypratáme aj firmy. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme vo Svidníku vypratávanie pozostalostí, vypratávanie rekreačného objektu, vypratávanie garáže, vypratávanie pivnice alebo vypratávanie ľubovoľne veľkého skladu.

V objednávkovom formulári stačí, keď vyplníte kedy, kde a čo chcete vypratávať a naši technici vás už sami skontaktujú a dohovorí s vami celý proces vypratávanie pozemku, vypratávanie domu, vypratávanie kancelárie alebo akékoľvek vypratávanie nábytku či iných materiálov. Zabezpečíme vám aj vypratávanie zničených obrazov, porcelánu, menších zariadení, kníh, dreveného i kovového nábytku, sedacích súprav, elektroniky, kuchynských spotrebičov, riad, záhradného nábytku alebo stavebného materiálu a sutín.

Celé zoskupenia profesionálov zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE má iba preškolené a skúsených pracovníkov pripravené kedykoľvek splniť vaše priania a požiadavky. Na celom Prešovsku je to práve spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorá vám zaistí a poskytne tie najkvalitnejšie vypratávacie práce.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Svidníku, ale aj v celom okrese Svidník! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Svidníku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Svidník cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste vo Svidníku záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Svidníku od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Svidníku. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie vo Svidníku. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby vo Svidníku boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie vo Svidníku bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Svidníku, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Svidníku. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Svidníku, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Svidníku, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení vo Svidníku.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook