EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 3, tento týždeň 184, tento mesiac 728, tento rok 728
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Podunajské Biskupice

vypratávanie a vypratávacie práce

Potrebujete zaistiť kvalitné a lacné vypratavanie v mestskej štvrti Podunajské Biskupice a hľadáte odbornú firmu, ktorá vám poskytne vami požadované vypratanie v Podunajských Biskupiciach? Požadujete v Podunajských Biskupiciach alebo v okolí Podunajských Biskupíc zabezpečiť a poskytnúť kvalitné a spoľahlivé vypratanie bytových priestorov, ako napríklad vypratanie pozostalosti, vypratanie bytu, vypratanie pivnice alebo napríklad vypratanie domu v Podunajských Biskupiciach? Stačí osloviť našu spoľahlivú profesionálnu spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorá poskytuje svoje vypratávacie práce nielen v Podunajských Biskupiciach, ale kompletne po celej Slovenskej republike.

Podunajské Biskupice sa nachádza v lokalite, v ktorej priamo pôsobia naši členovia franchisovej siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Zásluhou toho vám môžeme v Podunajských Biskupiciach kedykoľvek a okamžite zaistiť vypratanie bytových i nebytových priestorov. Rovnako tak vám v Podunajských Biskupiciach zaistíme vypratanie bytu, vypratanie garáže, vypratanie kancelárií, vypratanie skladu, vypratanie obchodu, ale aj vypratanie ubytovne, vypratanie reštaurácie alebo vypratanie stodoly. Následná likvidácia odpadu je pri poskytovaní akýchkoľvek našich vypratávacích služieb v Podunajských Biskupiciach samozrejmosťou.

Mestská časť Podunajské Biskupice v hlavnom meste Bratislava je tak pre vás lokalitou, kde si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne vypratávacie práce, ktoré vám práve v Podunajských Biskupiciach aj v širokom okolí Podunajských Biskupíc veľmi radi a ochotne poskytnú naši skúsení a odborní pracovníci vrátane zaistenia ľubovoľného počtu kontajnerov na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Podunajských Biskupiciach, ale aj v celom hlavnom meste Bratislava! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Podunajských Biskupiciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Podunajské Biskupice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Podunajských Biskupiciach záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 80 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 25237195, DIČ: 25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
počet franchisových licencií: 1

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

PartnerPEMAX services, s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Gercenova 9, 851 01 Bratislava
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Podunajských Biskupiciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Podunajských Biskupiciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Podunajských Biskupiciach. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Podunajských Biskupiciach. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Podunajských Biskupiciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Podunajských Biskupiciach, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Podunajských Biskupiciach. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Podunajských Biskupiciach. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Podunajských Biskupiciach boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Podunajských Biskupiciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook