EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 11, tento mesiac 454, tento rok 3 241
Objednať

Vypratávanie bytov Košice

vypratávanie bytov

Hľadáte lacné vypratávanie bytov v meste Košice a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Košiciach poskytne? Potrebujete zabezpečiť od spoľahlivé firmy vypratávanie bytov v Košiciach? Sme profesionálna vypratávacie spoločnosť z Košíc, ktorá vám toto vypratávanie milo rada zaistí. Naše franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE vám v celom okrese Košice zabezpečí bezproblémové vypratávanie vášho bytu alebo vypratávanie bytovej jednotky. Váš byt vyčistený vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Vypratávanie bytov v Košiciach automaticky zahŕňa likvidáciu a odvoz likvidovaných vecí na skládku. V prípade záujmu zabezpečíme pristavenie kontajnera či kontajnerov na likvidovaný nábytok alebo materiál, ktorý sa nachádza v vypratávanie byte či objektu.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie bytu v Košiciach, ale aj v celom okrese Košice! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Košiciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratávanie bytov Košice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie bytu ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Košiciach záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Dobrý deň. Recenzia moc často nepíšem, ale vaša chlapcov pochváliť musím. V nedeľu mi uvoľňovali dva byty v Košiciach. Skutočne parádny práce i cena, veľmi vám ďakujem. Túto spoločnosť doporučuju. Včera mi uvoľňovali byt v Košiciach. Výborné služby. Na vypratávanie môjho bytu v Košiciach som využila služby spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Sú to veľmi ochotní a pracovití chlapi. Ich služby rozhodne odporúčam. Už dvakrát sme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby sa nám postarala o vypratávanie našich bytov v Košiciach. Úplná spokojnosť. Vždy sme im len odovzdali kľúče, a večer sme si prevzali kompletne vyprataný byt. Odporúčame. Moc děkuju za zabezpečenie včerajšieho vypratávanie bytu v Košiciach. Určite vás budem všade odporúčať, pretože som bola maximálne spokojná s vaším pracovným nasadením is cenou za vypratávanie. Včera som na základe odporúčania využila Vypratávacie služieb tejto spoločnosti. Zabezpečovali mi vypratávanie bytu 3 kk v Košiciach. Kompletne celý byt vypratali za pár hodín. Dokonca po sebe aj zamietli. Ich profesionálne a precíznu prácu určite odporúčam. Perfektné a profesionálne služby tejto vypratávacie firmy rozhodne odporúčam. Využil som ich na vypratávanie bytu v Košiciach a bol som veľmi spokojný. V případě potřeby je určitě využiju znova.Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu v Košiciach.Svoju prácu perfektne ovládajú, odporúčam.