Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Nová Bystrica

vypratávanie

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie v obci Nová Bystrica a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Novej Bystrici zabezpečí? Požadujete v Novej Bystrici alebo v okolí Novej Bystrice zabezpečiť a poskytnúť kvalitné a spoľahlivé vypratanie bytových priestorov, ako napríklad vypratanie pozostalosti, vypratanie bytu, vypratanie pivnice alebo napríklad vypratanie domu v Novej Bystrici? Stačí osloviť našu spoľahlivú profesionálnu spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorá poskytuje svoje vypratávacie práce nielen v Novej Bystrici, ale kompletne po celej Slovenskej republike.

Nová Bystrica sa nachádza v lokalite, v ktorej priamo pôsobia naši členovia franchisovej siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Zásluhou toho vám môžeme v Novej Bystrici kedykoľvek a okamžite zaistiť vypratanie bytových i nebytových priestorov. Rovnako tak vám v Novej Bystrici zaistíme vypratanie bytu, vypratanie garáže, vypratanie kancelárií, vypratanie skladu, vypratanie obchodu, ale aj vypratanie ubytovne, vypratanie reštaurácie alebo vypratanie stodoly. Následná likvidácia odpadu je pri poskytovaní akýchkoľvek našich vypratávacích služieb v Novej Bystrici samozrejmosťou.

Obec Nová Bystrica v okrese Čadca je tak pre vás lokalitou, kde si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne vypratávacie práce, ktoré vám práve v Novej Bystrici aj v širokom okolí Novej Bystrice veľmi radi a ochotne poskytnú naši skúsení a odborní pracovníci vrátane zaistenia ľubovoľného počtu kontajnerov na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Novej Bystrici, ale aj v celom okrese Čadca! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Novej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Nová Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Nová Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Vaše vypratávacie služby v Novej Bystrici boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Novej Bystrici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Novej Bystrici, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Novej Bystrici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Novej Bystrici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Novej Bystrici. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vypratávanie v Novej Bystrici. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Novej Bystrici. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Novej Bystrici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Novej Bystrici. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.

Sociálne siete

Instagram Facebook