EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 3, tento týždeň 184, tento mesiac 728, tento rok 728
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Ivanka pri Nitre

vypratávanie a vypratávacie práce

Potrebujete zohnať lacné vypratavanie v obci Ivanka pri Nitre a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Ivanke pri Nitre zabezpečí? Požadujete v Ivanke pri Nitre alebo v okolí Ivanky pri Nitre zabezpečiť a poskytnúť kvalitné a spoľahlivé vypratanie bytových priestorov, ako napríklad vypratanie pozostalosti, vypratanie bytu, vypratanie pivnice alebo napríklad vypratanie domu v Ivanke pri Nitre? Stačí osloviť našu spoľahlivú profesionálnu spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorá poskytuje svoje vypratávacie práce nielen v Ivanke pri Nitre, ale kompletne po celej Slovenskej republike.

Ivanka pri Nitre sa nachádza v lokalite, v ktorej priamo pôsobia naši členovia franchisovej siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Zásluhou toho vám môžeme v Ivanke pri Nitre kedykoľvek a okamžite zaistiť vypratanie bytových i nebytových priestorov. Rovnako tak vám v Ivanke pri Nitre zaistíme vypratanie bytu, vypratanie garáže, vypratanie kancelárií, vypratanie skladu, vypratanie obchodu, ale aj vypratanie ubytovne, vypratanie reštaurácie alebo vypratanie stodoly. Následná likvidácia odpadu je pri poskytovaní akýchkoľvek našich vypratávacích služieb v Ivanke pri Nitre samozrejmosťou.

Obec Ivanka pri Nitre v okrese Nitra je tak pre vás lokalitou, kde si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne vypratávacie práce, ktoré vám práve v Ivanke pri Nitre aj v širokom okolí Ivanky pri Nitre veľmi radi a ochotne poskytnú naši skúsení a odborní pracovníci vrátane zaistenia ľubovoľného počtu kontajnerov na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Ivanke pri Nitre, ale aj v celom okrese Nitra! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Ivanke pri Nitre, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Ivanka pri Nitre cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Ivanke pri Nitre záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 80 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 25237195, DIČ: 25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Celý proces vypratania v Ivanke pri Nitre bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Ivanke pri Nitre, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Vaše vypratávacie služby v Ivanke pri Nitre boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Ivanke pri Nitre, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Ivanke pri Nitre, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Ivanke pri Nitre. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Ivanke pri Nitre. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Ivanke pri Nitre od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Ivanke pri Nitre. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Ivanke pri Nitre. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook