Objednať

Stěhování Kotešová, vypratávanie pivníc a pivničných kójí

vypratávanie pivníc

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie pivníc v obci Kotešová a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Kotešovej zabezpečí? Potrebujete vypratať pivnicu v Kotešovej a postarať sa o to, aby bola prázdna a čistá? Objednajte si vypratanie pivnice v Kotešovej od našej spoľahlivej a zavedenej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorá pôsobí aj v okolí Kotešovej. Profesionálne sa vám postaráme o vypratanie vašej pivnice a odvoz všetkých vyhadzovaných vecí na skládku. Vypratávacie práce vám poskytneme v čase, ktorý si sami určíte a ktorý vám bude najviac vyhovovať. V prípade potreby sa vám postaráme aj o pristavenie kontajnera na odpad a následný odvoz tohto kontajnera. O nič sa nemusíte starať - odovzdáme vám kompletne vypratanú a prázdnu pivnicu. Tento servis vám môžeme ponúknuť v celom okrese Bytča.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie pivnice v Kotešovej, ale aj v celom okrese Bytča! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Kotešovej, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie pivníc Kotešová cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie pivnice záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie pivníc Kotešová vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Už dvakrát som využila služby tejto spoločnosti EXTRA SLUŽBY. Raz som sa s touto spoločnosťou sťahovala, a minulý týždeň mi tá istá spoločnosť zabezpečovala vypratanie mojej pivnice v Kotešovej. Zakaždým absolútna spokojnosť. Určite odporúčam. Kompletné vypratanie pivnice v Kotešovej a následná likvidácia všetkého odpadu prebehla úplne perfektne. Veľmi kvalitné služby tejto spoločnosti odporúčam.Prostredníctvom spoločnosti EXTRA SLUŽBY sme potrebovali zabezpečiť vypratanie niekoľkých pivníc v našom dome v Kotešovej. Všetko prebehlo bez akéhokoľvek zádrhu. Profesionálne práce tejto spoločnosti rozhodne odporúčame. Veľakrát ďakujem za včerajšie vypratanie pivnice.Som veľmi rád, že som si vybral práve vašu spoločnosť, s ktorou som bol veľmi spokojný. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE mi zaisťovala vypratanie dvoch pivníc v Kotešovej. Skutočne som pochyboval, že vôbec niekto dokáže taký hrozný neporiadok zlikvidovať. Bol to absolútne profesionálny a parádny výkon. Určite odporúčam. Potrebovala som zabezpečiť vypratanie pivnice v Kotešovej po našej babičke, a práve na túto prácu som si vybrala firmu EXTRA SLUŽBY. Celá pivnica bola perfektne vyprázdnená za pár hodín. Určite odporúčam túto spoločnosť. Vypratanie pivnice v Kotešovej prebehlo úplne bezchybne a presne v čase, na ktorom sme sa dohodli. Aj cena bola presne taká, na akej sme sa dohovorili. Tejto firme dávam palec hore.

Sociálne siete

Instagram Facebook