Objednať

Vypratávanie bytov a bytových jednotiek Nová Ľubovňa

vypratávanie bytov

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie bytov v obci Nová Ľubovňa a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Novej Ľubovni zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť od spoľahlivej firmy vypratanie bytov v Novej Ľubovni? Sme profesionálna vypratávacia spoločnosť z okolia Novej Ľubovne, ktorá vám toto vypratanie rada zaistí. Naša franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE vám v celom okrese Stará Ľubovňa zabezpečí bezproblémové vypratanie vášho bytu alebo vypratanie bytovej jednotky. Váš byt bude vyprataný vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Vypratávanie bytov v Novej Ľubovni automaticky zahŕňa likvidáciu a odvoz likvidovaných vecí na skládku. V prípade záujmu zabezpečíme pristavenie kontajnera či kontajnerov na likvidovaný nábytok alebo materiál, ktorý sa nachádza vo vypratávanom byte či objekte.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie bytu v Novej Ľubovni, ale aj v celom okrese Stará Ľubovňa! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Novej Ľubovni, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie bytov Nová Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie bytu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie bytov Nová Ľubovňa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Musím pochváliť túto spoločnosť, ktorá sa mi postarala o vypratanie bytu v Novej Ľubovni.Svoju prácu perfektne ovládajú, odporúčam. Perfektné a profesionálne služby tejto vypratávacej firmy rozhodne odporúčam. Využil som ich na vypratávanie bytu v Novej Ľubovni a bol som veľmi spokojný. V prípade potreby ich určite využijem znova.Včera som na základe odporúčania využila vypratávacie služby tejto spoločnosti. Zabezpečovali mi vypratanie bytu 3+kk v Novej Ľubovni. Kompletne celý byt vypratali za pár hodín. Dokonca po sebe aj zamietli. Ich profesionálnu a precíznu prácu určite odporúčam. Dobrý deň. Recenzie príliš často nepíšem, ale vašich chlapcov pochváliť musím. V nedeľu mi uvoľňovali dva byty v Novej Ľubovni. Skutočne parádna práca i cena, veľmi vám ďakujem. Túto spoločnosť odporúčam. Včera mi uvoľňovali byt v Novej Ľubovni. Výborné služby. Na vypratávanie môjho bytu v Novej Ľubovni som využila služby spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Sú to veľmi ochotní a pracovití chlapi. Ich služby rozhodne odporúčam. Už dvakrát sme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby sa nám postarala o vypratávanie našich bytov v Novej Ľubovni. Úplná spokojnosť. Vždy sme im len odovzdali kľúče, a večer sme si prevzali kompletne vyprataný byt. Odporúčame. Veľakrát ďakujem za zabezpečenie včerajšieho vypratania bytu v Novej Ľubovni. Určite vás budem všade odporúčať, pretože som bola maximálne spokojná s vaším pracovným nasadením i s cenou za vypratávanie.

Sociálne siete

Instagram Facebook