Objednať

Vypratávanie bytov a bytových jednotiek Horná Streda

vypratávanie bytov

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie bytov v obci Horná Streda a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Hornej Strede zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť od spoľahlivej firmy vypratanie bytov v Hornej Strede? Sme profesionálna vypratávacia spoločnosť z okolia Hornej Stredy, ktorá vám toto vypratanie rada zaistí. Naša franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE vám v celom okrese Nové Mesto nad Váhom zabezpečí bezproblémové vypratanie vášho bytu alebo vypratanie bytovej jednotky. Váš byt bude vyprataný vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Vypratávanie bytov v Hornej Strede automaticky zahŕňa likvidáciu a odvoz likvidovaných vecí na skládku. V prípade záujmu zabezpečíme pristavenie kontajnera či kontajnerov na likvidovaný nábytok alebo materiál, ktorý sa nachádza vo vypratávanom byte či objekte.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie bytu v Hornej Strede, ale aj v celom okrese Nové Mesto nad Váhom! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Hornej Strede, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie bytov Horná Streda cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie bytu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Dobrý deň. Recenzie príliš často nepíšem, ale vašich chlapcov pochváliť musím. V nedeľu mi uvoľňovali dva byty v Hornej Strede. Skutočne parádna práca i cena, veľmi vám ďakujem. Včera som na základe odporúčania využila vypratávacie služby tejto spoločnosti. Zabezpečovali mi vypratanie bytu 3+kk v Hornej Strede. Kompletne celý byt vypratali za pár hodín. Dokonca po sebe aj zamietli. Ich profesionálnu a precíznu prácu určite odporúčam. Túto spoločnosť odporúčam. Včera mi uvoľňovali byt v Hornej Strede. Výborné služby. Na vypratávanie môjho bytu v Hornej Strede som využila služby spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Sú to veľmi ochotní a pracovití chlapi. Ich služby rozhodne odporúčam. Už dvakrát sme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby sa nám postarala o vypratávanie našich bytov v Hornej Strede. Úplná spokojnosť. Vždy sme im len odovzdali kľúče, a večer sme si prevzali kompletne vyprataný byt. Odporúčame. Veľakrát ďakujem za zabezpečenie včerajšieho vypratania bytu v Hornej Strede. Určite vás budem všade odporúčať, pretože som bola maximálne spokojná s vaším pracovným nasadením i s cenou za vypratávanie. Perfektné a profesionálne služby tejto vypratávacej firmy rozhodne odporúčam. Využil som ich na vypratávanie bytu v Hornej Strede a bol som veľmi spokojný. V prípade potreby ich určite využijem znova.Musím pochváliť túto spoločnosť, ktorá sa mi postarala o vypratanie bytu v Hornej Strede.Svoju prácu perfektne ovládajú, odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook