Objednať

Stěhování Gabčíkovo, vypratávanie bytov a bytových jednotiek

vypratávanie bytov

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie bytov v obci Gabčíkovo a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Gabčíkove zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť od spoľahlivej firmy vypratanie bytov v Gabčíkove? Sme profesionálna vypratávacia spoločnosť z okolia Gabčíkova, ktorá vám toto vypratanie rada zaistí. Naša franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE vám v celom okrese Dunajská Streda zabezpečí bezproblémové vypratanie vášho bytu alebo vypratanie bytovej jednotky. Váš byt bude vyprataný vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Vypratávanie bytov v Gabčíkove automaticky zahŕňa likvidáciu a odvoz likvidovaných vecí na skládku. V prípade záujmu zabezpečíme pristavenie kontajnera či kontajnerov na likvidovaný nábytok alebo materiál, ktorý sa nachádza vo vypratávanom byte či objekte.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie bytu v Gabčíkove, ale aj v celom okrese Dunajská Streda! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Gabčíkove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie bytov Gabčíkovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie bytu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie bytov Gabčíkovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Perfektné a profesionálne služby tejto vypratávacej firmy rozhodne odporúčam. Využil som ich na vypratávanie bytu v Gabčíkove a bol som veľmi spokojný. V prípade potreby ich určite využijem znova.Musím pochváliť túto spoločnosť, ktorá sa mi postarala o vypratanie bytu v Gabčíkove.Svoju prácu perfektne ovládajú, odporúčam. Včera som na základe odporúčania využila vypratávacie služby tejto spoločnosti. Zabezpečovali mi vypratanie bytu 3+kk v Gabčíkove. Kompletne celý byt vypratali za pár hodín. Dokonca po sebe aj zamietli. Ich profesionálnu a precíznu prácu určite odporúčam. Dobrý deň. Recenzie príliš často nepíšem, ale vašich chlapcov pochváliť musím. V nedeľu mi uvoľňovali dva byty v Gabčíkove. Skutočne parádna práca i cena, veľmi vám ďakujem. Túto spoločnosť odporúčam. Včera mi uvoľňovali byt v Gabčíkove. Výborné služby. Na vypratávanie môjho bytu v Gabčíkove som využila služby spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Sú to veľmi ochotní a pracovití chlapi. Ich služby rozhodne odporúčam. Veľakrát ďakujem za zabezpečenie včerajšieho vypratania bytu v Gabčíkove. Určite vás budem všade odporúčať, pretože som bola maximálne spokojná s vaším pracovným nasadením i s cenou za vypratávanie. Už dvakrát sme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby sa nám postarala o vypratávanie našich bytov v Gabčíkove. Úplná spokojnosť. Vždy sme im len odovzdali kľúče, a večer sme si prevzali kompletne vyprataný byt. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook