Objednať

Exekúcie - exekučné vypratanie objektu Liptovská Porúbka

exekúcia

Potrebujete zohnať lacné exekúcia v obci Liptovská Porúbka a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Liptovskej Porúbke zabezpečí? Potrebujete sa postarať o profesionálne a bezproblémové exekučné vypratanie a zároveň zabezpečiť zákonné uskladnenie vyprataných vecí v Liptovskej Porúbke a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto exekučné vypratanie v Liptovskej Porúbke zabezpečí? Sme profesionálna spoločnosť, ktorá poskytuje nielen exekútorským úradom vypratávanie bytov, domov, firiem a ďalších objektov, ktoré je potrebné na základe exekučného príkazu vypratať. Objednajte si ľubovoľné exekučné vypratanie akejkoľvek nehnuteľnosti v Liptovskej Porúbke od našej spoľahlivej a zavedenej spoločnosti EXTRA SLUŽBY. Už niekoľko rokov poskytujeme tieto služby nielen v Liptovskej Porúbke, ale aj v okolí Liptovskej Porúbky. Profesionálne sa vám postaráme o vypratanie ľubovoľne veľkej nehnuteľnosti vrátane uskladnenia všetkých exekučne vyprataných vecí, predmetov a vybavenia. Vypratávacie práce vám poskytneme v termíne, ktorý si sami zvolíte a určíte. S nami sa nemusíte o nič starať. Celý priebeh všetkých úkonov zaistíme a obstaráme za vás. Tento servis vám môžeme ponúknuť v Liptovskej Porúbke aj v celom okrese Liptovský Mikuláš.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri exekúcia v Liptovskej Porúbke, ale aj v celom okrese Liptovský Mikuláš! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Liptovskej Porúbke, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri exekúcia Liptovská Porúbka cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem exekúcia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook