Objednať

Stěhování Liptovská Porúbka, vypratávanie domov a domčekov

vypratávanie domov

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie domov v obci Liptovská Porúbka a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Liptovskej Porúbke zabezpečí? Chcete zabezpečiť vypratávacie práce či vypratávanie domu v Liptovskej Porúbke? Či už ide o rodinný dom, vilu alebo celý nájomný dom, naša profesionálna vypratávacia spoločnosť z okolia Liptovskej Porúbky vám rada tieto vypratávacie služby zaistí. Prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE vám v celom okrese Liptovský Mikuláš poskytneme kompletné a bezstarostné vypratávacie služby všetkého nepotrebného vybavenia a zariadenia vášho domu. Pri vypratávaní ľubovoľne veľkého domu v Liptovskej Porúbke sa vám postaráme o to, aby ste mali pokiaľ možno čo najmenej starostí spojených s týmto vypratávaním. Vypratávanie domu je často neľahká úloha a vyžaduje určité organizačné schopnosti a skúsenosti. A práve tieto skúsenosti a schopnosti vám môžeme ponúknuť pri vypratávaní vášho rodinného domu, pri vypratávaní nájomného domu alebo pri vypratávaní vily. Zaistíme vám kompletné vypratávacie služby vrátane následnej odbornej likvidácie všetkého vyprataného materiálu.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie domu, rodinného domčeka či vily v Liptovskej Porúbke, ale aj v celom okrese Liptovský Mikuláš! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Liptovskej Porúbke, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie domov Liptovská Porúbka cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie domu, rodinného domčeka či vily záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie domov Liptovská Porúbka vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Vypratávanie domu v Liptovskej Porúbke. Veľmi šikovná partia, parádna komunikácia. Odporúčam. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE mi pomáhala vypratať náš dom v Liptovskej Porúbke. Celé vypratanie prebehlo v úplnom poriadku presne tak, ako sme sa dohodli. Služby aj cena boli viac než priaznivé, túto firmu môžem pokojne odporučiť. Firmu EXTRA SLUŽBY sme si minulý týždeň objednali na vypratanie nášho novo zakúpeného domu v Liptovskej Porúbke. Všetko sme celkom podrobne naplánovali a presne tak, ako sme sa dohovorili, prebehlo aj celé vypratávanie. Chlapi boli veľmi ochotní a bolo poznať, že ide o profesionálov. Na nič nezabudli a za sobotu a nedeľu vypratali kompletne celý dom. Za nás dávame tejto vypratávacej firmelen kladné hodnotenie. Chcela by som sa veľakrát poďakovať chlapcom zo spoločnosti extra vypratávanie, ktorí nám zaisťovali kompletné vypratanie a likvidáciu všetkého haraburdia z nášho domu v Liptovskej Porúbke. Sú to veľmi šikovní a pracovití chlapci. Za mňa odporúčam. Od tejto spoločnosti sme si objednali vypratanie domu v Liptovskej Porúbke. Rýchla a veľmi kvalitná práca, odporúčame. Dobrý deň. Chcel by som touto cestou poďakovať za Vašu pomoc pri vypratávaní môjho domu v Liptovskej Porúbke. Veľmi sa mi páčilo, že ste odviezli úplne všetko a zlikvidovali odpad. Ešte raz ďakujem, určite vás budem všade odporúčať. Už dvakrát sme využili služby tejto spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Zhruba pred pol rokom nám likvidovali všetok odpad na našej záhrade v Liptovskej Porúbke, a minulý týždeň sa nám postarali o vypratanie časti domu, kde sa váľal rôzny starý stavebný materiál. Vždy si so všetkým perfektne poradili. Pokiaľ budeme potrebovať, budeme využívať služby tejto firmy aj naďalej.Pretože sme potrebovali vypratať náš dom v Liptovskej Porúbke, na základe odporúčania sme si vybrali túto spoločnosť. Boli sme úplne spokojní s ich prácou aj s ich cenou za vypratávanie.

Sociálne siete

Instagram Facebook