Objednať

Stěhování Vyšné Opátske, vypratávanie a odvoz nábytku

vypratávanie nábytku

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie nábytku v obci Vyšné Opátske a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie vo Vyšnom Opátskom zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť vypratanie starého nábytku vo Vyšnom Opátskom? Postaráme sa vám o demontáž tohto nábytku a o jeho následnú likvidáciu. Sme franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE z okolia Vyšného Opátskeho. Špecializujeme sa práve na tieto druhy vypratávacích prác a radi vám poskytneme naše služby zamerané na vypratávanie nábytku, likvidáciu starých kuchynských liniek, vypratávanie pivníc a ďalších objektov, ktoré potrebujete vypratať a vyčistiť. Tieto služby vám poskytneme nielen vo Vyšnom Opátskom, ale v celom okrese Košice. Podľa vašich požiadaviek všetko vypraceme a ekologicky zlikvidujeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie starého nábytku vo Vyšnom Opátskom, ale aj v celom okrese Košice! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Vyšnom Opátskom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie nábytku Vyšné Opátske cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie starého nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie nábytku Vyšné Opátske vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Chcela by som veľmi pochváliť túto spoločnosť a poďakovať jej, že sa mi postarali o vypratanie všetkého starého nábytku z môjho bytu vo Vyšnom Opátskom.Ešte raz ďakujem a odporúčam. Vypratanie starej sedacej súpravy vo Vyšnom Opátskom. Všetko prebehlo na jednotku. Minulý týždeň nám firma EXTRA VYPRATÁVANIE zaisťovala vypratanie starého nábytku v našom byte po mamičke vo Vyšnom Opátskom. Veľmi ochotní a pracovití zamestnanci. Po vyprataní všetkého nábytku nám zaistili aj špičkové upratovacie služby. Ďakujeme a veľmi chválime.Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE mi pomáhala vyhodiť a zlikvidovať moju starú kuchynskú linku vo Vyšnom Opátskom. Celú linku nádherne rozobrali, zlikvidovali a hneď sa mi postarali aj o nasťahovanie novej kuchynskej linky. To, že mi zaistili jej odbornú montáž, ma veľmi milo prekvapilo. Skutočne ponúkajú parádne služby a servis. Rozhodne odporúčam. Perfektná spolupráca, absolútne seriózna cena. Vypratanie a likvidácia starého nábytku vo Vyšnom Opátskom prebehlo úplne bezchybne. Určite budem túto firmu odporúčať. Vypratanie nášho starého nábytku vo Vyšnom Opátskom bolo zaistené úplne perfektne. Veľmi chválime všetkých pracovníkov tejto firmy. V stredu sme si objednali vypratanie nábytku vo Vyšnom Opátskom, a v ten istý deň nám boli tieto služby zaistené. Musím uznať, že som bol veľmi milo prekvapený prístupom a rýchlosťou tejto spoločnosti. Odporúčam každému.

Sociálne siete

Instagram Facebook