Objednať

Stěhování Oravský Podzámok, vypratávanie a odvoz nábytku

vypratávanie nábytku

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie nábytku v obci Oravský Podzámok a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Oravskom Podzámku zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť vypratanie starého nábytku v Oravskom Podzámku? Postaráme sa vám o demontáž tohto nábytku a o jeho následnú likvidáciu. Sme franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE a EXTRA VYPRATÁVANIE z okolia Oravského Podzámku. Špecializujeme sa práve na tieto druhy vypratávacích prác a radi vám poskytneme naše služby zamerané na vypratávanie nábytku, likvidáciu starých kuchynských liniek, vypratávanie pivníc a ďalších objektov, ktoré potrebujete vypratať a vyčistiť. Tieto služby vám poskytneme nielen v Oravskom Podzámku, ale v celom okrese Dolný Kubín. Podľa vašich požiadaviek všetko vypraceme a ekologicky zlikvidujeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie starého nábytku v Oravskom Podzámku, ale aj v celom okrese Dolný Kubín! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Oravskom Podzámku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie nábytku Oravský Podzámok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie starého nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie nábytku Oravský Podzámok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE mi pomáhala vyhodiť a zlikvidovať moju starú kuchynskú linku v Oravskom Podzámku. Celú linku nádherne rozobrali, zlikvidovali a hneď sa mi postarali aj o nasťahovanie novej kuchynskej linky. To, že mi zaistili jej odbornú montáž, ma veľmi milo prekvapilo. Skutočne ponúkajú parádne služby a servis. Rozhodne odporúčam. Perfektná spolupráca, absolútne seriózna cena. Vypratanie a likvidácia starého nábytku v Oravskom Podzámku prebehlo úplne bezchybne. Určite budem túto firmu odporúčať. Vypratanie nášho starého nábytku v Oravskom Podzámku bolo zaistené úplne perfektne. Veľmi chválime všetkých pracovníkov tejto firmy. V stredu sme si objednali vypratanie nábytku v Oravskom Podzámku, a v ten istý deň nám boli tieto služby zaistené. Musím uznať, že som bol veľmi milo prekvapený prístupom a rýchlosťou tejto spoločnosti. Odporúčam každému. Minulý týždeň nám firma EXTRA VYPRATÁVANIE zaisťovala vypratanie starého nábytku v našom byte po mamičke v Oravskom Podzámku. Veľmi ochotní a pracovití zamestnanci. Po vyprataní všetkého nábytku nám zaistili aj špičkové upratovacie služby. Ďakujeme a veľmi chválime.Chcela by som veľmi pochváliť túto spoločnosť a poďakovať jej, že sa mi postarali o vypratanie všetkého starého nábytku z môjho bytu v Oravskom Podzámku.Ešte raz ďakujem a odporúčam. Vypratanie starej sedacej súpravy v Oravskom Podzámku. Všetko prebehlo na jednotku.

Sociálne siete

Instagram Facebook