Objednať

Vypratávanie stodoly či usadlosti Lehota pod Vtáčnikom

vypratávanie stodoly, usadlosti

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie stodoly, usadlosti v obci Lehota pod Vtáčnikom a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Lehote pod Vtáčnikom zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť vypratanie stodoly alebo poľnohospodárskej usadlosti v Lehote pod Vtáčnikom a zháňate spoľahlivú vypratávaciu spoločnosť, ktorá by sa vám kompletne postarala o celý priebeh vypratania stodoly alebo vypratania vašej poľnohospodárskej usadlosti? Sme zavedená a preverená vypratávacia spoločnosť EXTRA SLUŽBY, pôsobiaca v okolí Lehoty pod Vtáčnikom. Ponúkame vám svoje dlhoročné skúsenosti a schopnosti v oblasti vypratávacích služieb v Lehote pod Vtáčnikom. Akékoľvek materiály budete chcieť zo svojej stodoly či usadlosti vypratať, o všetko sa postaráme. Drevo, železo, sklo, sutina, látky, papier, nič nie je problém. Všetko odstránime dočista, bez toho, aby ste s týmto vypratávaním mali akékoľvek starosti. O celý proces vypratania usadlostí alebo stodôl sa postaráme od začiatku do konca, a to tak v Lehote pod Vtáčnikom, ako aj v celom okrese Prievidza.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie stodoly či usadlosti v Lehote pod Vtáčnikom, ale aj v celom okrese Prievidza! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Lehote pod Vtáčnikom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie stodoly, usadlosti Lehota pod Vtáčnikom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie stodoly či usadlosti záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Som veľmi rád, že sa mi práve táto spoločnosť postarala o vypratanie našej stodoly v Lehote pod Vtáčnikom.Kompletne sa o všetko postarali, nám už odovzdali len krásne vypratanú prázdnu stodolu. Všetko platilo tak, ako sme si na začiatku dohodli. Skvelé služby, odporúčam. O vypratanie haraburdia z našej stodoly v Lehote pod Vtáčnikom sa nám postarala firma EXTRA VYPRATÁVANIE. Jednoznačne perfektná práca. Nebolo nič, čo by sa im dalo vytknúť. Výborná práca pánov z firmy EXTRA. Zabezpečovali mi vypratanie poľnohospodárskej usadlosti v Lehote pod Vtáčnikom a musím skutočne uznať, že to bola profesionálne odvedená práca. Kompletne všetko zaistili a dohovorili namiesto mňa. V tejto dobe sa človek málokedy stretne s takýmto prístupom. Určite odporúčam a počítam, že ich ešte využijem. V mene mojich rodičov by som vám chcela poďakovať za včerajšie vypratanie ich usadlosti v Lehote pod Vtáčnikom. Boli s vami veľmi spokojní a veľmi vás chválili. Ešte raz ďakujem, budem vás určite odporúčať iným.Potrebovali sme vypratať stodolu v Lehote pod Vtáčnikom od všetkých druhov haraburdia a starého stavebného materiálu. Túto službu nám zaisťovala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE, za čo im touto cestou veľmi ďakujeme. Ďakujeme a budeme všade v Lehote pod Vtáčnikom chváliť. Vypratanie starej usadlosti pri Lehoty pod Vtáčnikom. Výborná práca, skvelá cena za vypratanie. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook