Objednať

Vypratávanie stodoly či usadlosti Chminianske Jakubovany

vypratávanie stodoly, usadlosti

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie stodoly, usadlosti v obci Chminianske Jakubovany a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie v Chminianskych Jakubovanoch zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť vypratanie stodoly alebo poľnohospodárskej usadlosti v Chminianskych Jakubovanoch a zháňate spoľahlivú vypratávaciu spoločnosť, ktorá by sa vám kompletne postarala o celý priebeh vypratania stodoly alebo vypratania vašej poľnohospodárskej usadlosti? Sme zavedená a preverená vypratávacia spoločnosť EXTRA SLUŽBY, pôsobiaca v okolí Chminianskych Jakubovian. Ponúkame vám svoje dlhoročné skúsenosti a schopnosti v oblasti vypratávacích služieb v Chminianskych Jakubovanoch. Akékoľvek materiály budete chcieť zo svojej stodoly či usadlosti vypratať, o všetko sa postaráme. Drevo, železo, sklo, sutina, látky, papier, nič nie je problém. Všetko odstránime dočista, bez toho, aby ste s týmto vypratávaním mali akékoľvek starosti. O celý proces vypratania usadlostí alebo stodôl sa postaráme od začiatku do konca, a to tak v Chminianskych Jakubovanoch, ako aj v celom okrese Prešov.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie stodoly či usadlosti v Chminianskych Jakubovanoch, ale aj v celom okrese Prešov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Chminianskych Jakubovanoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie stodoly, usadlosti Chminianske Jakubovany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie stodoly či usadlosti záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

PartnerSB-BUILDERS s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Čipkeš 216/21, 082 66 Šarišské Sokolovce

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Som veľmi rád, že sa mi práve táto spoločnosť postarala o vypratanie našej stodoly v Chminianskych Jakubovanoch.Kompletne sa o všetko postarali, nám už odovzdali len krásne vypratanú prázdnu stodolu. Všetko platilo tak, ako sme si na začiatku dohodli. Skvelé služby, odporúčam. V mene mojich rodičov by som vám chcela poďakovať za včerajšie vypratanie ich usadlosti v Chminianskych Jakubovanoch. Boli s vami veľmi spokojní a veľmi vás chválili. Ešte raz ďakujem, budem vás určite odporúčať iným.O vypratanie haraburdia z našej stodoly v Chminianskych Jakubovanoch sa nám postarala firma EXTRA VYPRATÁVANIE. Jednoznačne perfektná práca. Nebolo nič, čo by sa im dalo vytknúť. Výborná práca pánov z firmy EXTRA. Zabezpečovali mi vypratanie poľnohospodárskej usadlosti v Chminianskych Jakubovanoch a musím skutočne uznať, že to bola profesionálne odvedená práca. Kompletne všetko zaistili a dohovorili namiesto mňa. V tejto dobe sa človek málokedy stretne s takýmto prístupom. Určite odporúčam a počítam, že ich ešte využijem. Potrebovali sme vypratať stodolu v Chminianskych Jakubovanoch od všetkých druhov haraburdia a starého stavebného materiálu. Túto službu nám zaisťovala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE, za čo im touto cestou veľmi ďakujeme. Ďakujeme a budeme všade v Chminianskych Jakubovanoch chváliť. Vypratanie starej usadlosti pri Chminianskych Jakubovian. Výborná práca, skvelá cena za vypratanie. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook