Objednať

Stěhování Veľké Ludince, vypratávanie firiem a podnikov

vypratávanie firiem

Potrebujete zohnať lacné vypratávanie firiem v obci Veľké Ludince a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám toto vypratávanie vo Veľkých Ludinciach zabezpečí? Chcete zabezpečiť a poskytnúť vypratávacie práce firmy alebo spoločnosti vo Veľkých Ludinciach? Zabezpečíme vám vypratanie a vypratávacie služby ľubovoľne veľkej firmy či spoločnosti, ktorú si budete priať vypratať. Prajete si zlikvidovať kancelársky nábytok? Zaistíme. Prajete si vypratať sklad so starým tovarom? Vyprázdnime. Prajete si zlikvidovať a odviezť odpad po stavebných úpravách? Aj o toto sa vám postaráme. Sme profesionálna vypratávacia spoločnosť z okolia Veľkých Ludiniec pýšiaca sa ochrannou známkou franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE. Či už máte ľubovoľne veľkú spoločnosť či firmu vo Veľkých Ludinciach alebo v okrese Levice, postaráme sa vám o kompletný servis týchto vypratávacích prác a činností spojených s odvozom a likvidáciou neporiadku vo vašej firme či spoločnosti.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie firmy vo Veľkých Ludinciach, ale aj v celom okrese Levice! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Veľkých Ludinciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie firiem Veľké Ludince cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie firmy záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie firiem Veľké Ludince vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Veľakrát ďakujeme spoločnosti EXTRA SLUŽBY za včerajšie vypratanie našich firemných priestorov vo Veľkých Ludinciach.Je s nimi výborná spolupráca. Určite budeme vo Veľkých Ludinciach ich služby vypratávania a sťahovania využívať aj naďalej. Ešte raz ďakujeme. Vypratanie mojej firmy vo Veľkých Ludinciach mi poskytla táto spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Perfektná komunikácia, práca i cena za vypratávacie a likvidačné práce. Určite odporúčam. Využili sme služby tejto spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE pri zaistení likvidácie a vypratania firemnej haly vo Veľkých Ludinciach. Všetko bolo počas víkendu vypratané a ekologicky zlikvidované. Od samého začiatku sa s touto spoločnosťou veľmi dobre jednalo. Taktiež cena za služby pre nás bola výborná. Odporúčame.K spolupráci s touto spoločnosťou môžem napísať iba klady. Zlikvidovali nám všetko staré vybavenie a zariadenie vo Veľkých Ludinciach a zabezpečovali kompletné vypratanie firmy. Skutočne nie je čo vytknúť. Celá organizácia vypratávania prebiehala na jednotku. Určite odporúčam využívať túto spoločnosť. Chcel by som poďakovať za vašu spoluprácu pri vypratávaní našej spoločnosti vo Veľkých Ludinciach. Všetky priestory boli krásne a čisto vypratané. Veľmi solídna práca. Vďaka.

Sociálne siete

Instagram Facebook